Profesyonel Dezenfeksiyon

Virüslerle mücadelede en etkili çözüm olan nano dezenfeksiyon ile yaşam alanınızda koruma sağla.

İzmir Dezenfeksiyon Hizmeti Dione Temizlik

Dezenfeksiyon hakkında sıkça sorulanlar

Dezenfeksiyon hizmetimiz hakkında en sık sorulan soruları yanıtladık. Cevapları incele ve virüsleri nasıl yok ettiğimizi öğren.

Dezenfeksiyon Ne İşe Yarar

1. Ne işe yarıyor?

Ortamda bulunan virüs, bakteri ve mantar gibi mikroorganizmaları dakikalar içinde yok ediyor. Yaşam alanını sağlıklı ve güvenli bir hale getiriyor.

Etki Oranı Etki Hızı
Bakteri %99,999 15 dakika
Virüs %99,999 1 – 5 dakika
Mantar %99,999 5 dakika

Dezenfeksiyon Korona Virüsüne Karşı Etkili mi

2. Korona virüsüne karşı etkili mi?

Evet. Dünya çapında 26 ülkede 100 ‘ün üzerinde laboratuvarıyla bağımsız denetim, analiz ve belgelendirme hizmeti veren MERIEUX NutriSciences firması tarafından yapılan EN 14476 Human Coronavirus 229E Coronavirus Etkinlik Testi ile korona virüsüne karşı etkinliği kanıtlanmıştır.

Dezenfeksiyon Nasıl Uygulanıyor

3. Nasıl uygulanıyor?

Profesyonel dezenfeksiyon cihazı kullanılarak sisleme yöntemiyle ortama nanoksia dezenfektan püskürtülüyor. Ürünün içeriğindeki nano gümüş iyonlar, uygulandığı ortamda havaya ve tüm materyallere nüfuz ediyor. Ortamda bulunan mikroorganizmalarda hücre bölünmesini engelliyor, enzimlerin besin taşınmasını durduruyor ve hücre zarını istikrarsızlaştırarak öldürüyor.

Dezenfeksiyon Nerelerde Uygulanır

4. Nerelerde uygulanıyor?

İnsan kullanımına yönelik tüm kapalı alanlarda sterilizasyon amacıyla uygulanıyor. İçinde bulunduğumuz Covid-19 salgını döneminde evlerde, iş yerlerinde ve kamu binalarında kullanımı oldukça yaygınlaşmıştır. Covid-19 vakası görülen yerler veya insan sirkülasyonunun yoğun olduğu yerlerde tedbir amacıyla dezenfeksiyon uygulanıyor.

Dezenfeksiyonun Zararı Var mı

5. Zararı var mı?

Hayır. Temas etmesi halinde cildine; solunması halinde solunum sistemine zarar vermez. Kanserojen barındırmaz. %100 bitkisel ve %100 vegan bir üründür. Eşyalarına, bitkilerine ve evcil hayvanlarına zarar vermez. Temizlik gerektirmez.

Dezenfeksiyon Güvenilir mi

6. Güvenilir mi?

Evet. Nano dezenfeksiyon hizmetimizde, T.C. Sağlık Bakanlığı Tip2- ve Tip4- Biyosidal Ürün Ruhsatnamesi ‘ne sahip Nanoksia marka nano gümüş dezenfektan kullanıyoruz. Çevre dostu bir üründür ve toksik kimyasal içermez. Ürünün aktif maddesinde kullanılan gümüş, Avrupa Birliği Kimya Ajansı (ECHA) tarafından onaylanmış tedarikçilerden temin edilmektedir.

Dünya çapında 26 ülkede 100′ ün üzerinde laboratuvarıyla bağımsız denetim, analiz ve belgelendirme hizmeti veren Mérieux Nutrisciences firmasının yaptığı testlere göre; Korona virüsü dahil olmak üzere, uygulanan ortamdaki virüs, bakteri ve mantarları %99,999 oranında etkisiz hale getirdiği kanıtlanmıştır.

Dezenfeksiyon Hangi Sertifikalara Sahip

7. Hangi sertifikalara sahip?

Dezenfeksiyon hizmetimizde kullandığımız nano dezenfektan ürünümüz sağlık bakanlığı ve bir çok bağımsız kuruluş tarafından test edilip onaylandı.

Dione Temizlik yorumları

Bizden hizmet alan bazı müşterilerimizin yorumlarına göz at.

Dezenfeksiyon Müşteri Yorumları