Profesyonel
Ofis Temizliği

Verimli bir çalışma ortamı için düzenli olarak ofis temizliği hizmeti al.

İzmir Ofis Temizliği Hizmeti Dione Temizlik

Ofis temizliği hakkında sıkça sorulanlar

En sık sorulan soruları yanıtladık. Cevapları incele ve iş yerini nasıl temizleyeceğimizi öğren.

1. Hangi türde iş yerleri dahil?

Ofis, fabrika, depo, mağaza, restoran, klinik, spor salonu, avm gibi iş yerlerinde ihtiyaca yönelik temizlik çözümlerimizle hizmet veriyoruz.

2. Rutin hizmet alabilir miyim?

Tabi ki alabilirsin. İş yerinin ihtiyacına göre bir sıklık belirleyerek, rutin temizlik hizmeti alabilirsin.

3. Hizmet süresi nasıl belirleniyor?

Hizmet süresi ve sıklığı, ofisinin ihtiyaçlarına ve senin tercihine göre belirleniyor. Her gün 1 kişi ile 1 saat hizmet verdiğimiz müşterilerimiz de var, yılda 1 defa 10 kişiyle 8 saat hizmet verdiğimiz müşterilerimiz de var. Temizlik planlamamızı yapabilmemiz için iletişime geçmemiz, hatta bazen deneme hizmeti vermemiz gerekebilir.

4. Personel temini var mı?

Var. Şirketinde temizlik, servis personeli istihdam etmek istemiyorsan veya geçici olarak personelsiz kaldıysan bizden sözleşmeli personel temin edebilirsin. Sen sadece hizmet bedelini öde, tüm yasal yükümlülükleri bize bırak.

5. Malzemeleri kim temin ediyor?

Temizlik malzemelerini yanımızda getiriyoruz. Böylece malzeme hazırlığı yapmana gerek kalmıyor. Profesyonel malzeme ve makinelerle mükemmel bir sonuç bırakıyoruz.

Kullandıklarımız;

  • Deterjanlar: Yüzey temizleyici, kireç ve pas sökücü, ağır kir ve yağ çözücü, mekanik temizleyici krem, fayans ve derz temizleyici, çamaşır suyu, cam silme sıvısı, arap sabunu.
  • Gereçler: Mikrofiber bez, hijyenik tek kullanımlık bez, temizlik süngeri, ovma teli, temizlik fırçası, temizlik kovası, cam jileti, cam çekpası, cam pelüşü, uzatma aparatı, merdiven.
  • Makineler: Buhar makinesi, elektrikli süpürge.

Not: Personel temini hizmetimizde malzeme hariç hizmet almayı tercih edebilirsin.

6. Temizliği beğenmezsem ne oluyor?

Beğenmezsen bir daha temizliyoruz. Çünkü memnuniyetin için çalışıyoruz.

Temizlik bitince seninle birlikte iş yerini kontrol ediyoruz. Yaptığımız işlemlerle ilgili seni bilgilendiriyor, “İçinize sinmeyen bir şey var mı?” diye soruyoruz. Beğenmediğin veya tekrar temizlenmesini istediğin bir yer varsa tekrar temizliyoruz.

Son olarak müşteri temsilcimiz seninle iletişime geçiyor, memnuniyetini teyit edip onayını aldıktan sonra hizmeti sonlandırıyor.

7. Buharlı temizlik yapılıyor mu?

Opsiyonel olarak evet. Yoğun kirleri ve yerleşmiş kalıntıları çözmede buharın gücünden yararlanıyoruz. Üstelik buharın yüksek sıcaklığı sayesinde, uygulanan yüzeylerdeki bakteri ve virüsleri %99 oranında yok ediyoruz. Böylece tam anlamıyla hijyen sağlıyoruz.

8. Çalışanlara nasıl güvenebilirim?

“Sisteme kayıtlı gündelik temizlikçi” yönlendiren bir firma değiliz. Bünyemizde sigortalı olarak çalışan personellerimizle temizlik hizmeti veriyoruz.

Personel seçerken onlarca adayın adli sicil kaydını, temizlik referansını, sektör tecrübesini ve işe uygunluğunu inceliyoruz. En güvenilir ve en tecrübeli olanları kadromuza alıyoruz. Kadromuzdaki temizlik personellerimizin her biri en az 5 yıl temizlik deneyimi olan kişilerdir.

9. Çalışanların öğle yemeğini kim karşılıyor?

Çalışanlarımızın öğle yemeğini ve tüm haklarını biz karşılıyoruz. Çünkü senin zahmet etmeni asla istemiyoruz.

Ofis temizliği yorumları

Ofis temizliği için bize güvenen bazı müşterilerimizin yorumlarına göz at.

Ofis Temizliği Müşteri Yorumları