Ev Temizliği2021-05-10T18:06:10+03:00

Profesyonel Ev Temizliği

Evinizde premium temizlik deneyimi yaşamak için ev temizliği ekibimizle tanışın.

Dione Temizlik Ev Temizliği
Temizliğe kaç kişi geliyor?2021-05-10T15:29:18+03:00

En az 2 kişi ile temizliyoruz. Böylece mükemmel bir iş birliği ile tüm zorlukların üstesinden geliyor, evinizdeki hiçbir detayı atlamıyoruz.

Bir evin temizliği için gereken kişi sayısını evin büyüklüğü, oda sayısı ve yapılacak işlemler belirler. Müşterilerimizden aldığımız bilgiler ve istekler doğrultusunda, 2 kişiden fazla personel önerebiliriz. Hizmetimizi sağlıklı bir şekilde gerçekleştirebilmek için yeterli sayıda personel görevlendirmeyi fazlasıyla önemsiyoruz.

Temizlik ne kadar sürüyor?2021-05-10T15:30:07+03:00

Tüm işler bitmeden temizlik bitmiyor. Süre odaklı değil memnuniyet odaklı çalışıyoruz. Böylece temizlik; süremiz dolduğunda değil, söz verdiğimiz tüm işler sizin memnun kalacağınız şekilde tamamlandığında bitiyor. Sizin onayınızı almadan hizmeti sonlandırıp evinizden ayrılmıyoruz.

Yine de çalışma saatlerimizi öğrenmek isterseniz;

  • Tam günlük hizmetimizin tahmini başlangıç saati 8:30 ve tahmini bitiş saati 17:30 ‘dur.
  • Yarım günlük hizmetimizi öğleden önce almayı tercih ederseniz tahmini başlangıç saati 8:30 ve tahmini bitiş saati 12:30 ‘dur. Öğleden sonra almayı tercih ederseniz tahmini başlangıç saati 13:30 ve tahmini bitiş saati 17:30 ‘dur.

İnsan faktörüne ve trafik faktörüne bağlı olarak sapmalar olabilmesi sebebiyle tahmini saatler verebiliyoruz.

Malzemeleri kim temin ediyor?2021-05-10T15:30:22+03:00

Gerekli tüm malzemeleri yanımızda getiriyoruz. Temizlik öncesinde malzeme hazırlığı yapmanıza gerek kalmıyor.

Profesyonel bir temizlik için en önemli konulardan biri de kaliteli deterjanlar ve profesyonel ekipmanlardır. Evinizde bulunan her bir materyal ve yapılacak olan her bir işlem, alanında en etkili malzemelerle gerçekleştiriliyor.

Ev temizliğinde kullandığımız malzemeleri inceleyin;

Deterjanlar: Yüzey temizleyici, kireç ve pas sökücü, ağır kir ve yağ çözücü, mekanik temizleyici krem, fayans ve derz temizleyici, çamaşır suyu, cam silme sıvısı, arap sabunu.

Gereçler: Mikrofiber bez, hijyenik tek kullanımlık bez, temizlik süngeri, ovma teli, temizlik fırçası, temizlik kovası, cam jileti, cam çekpası, cam pelüşü, uzatma aparatı, merdiven.

Makineler: Buhar makinesi, elektrikli süpürge.

Temizliği beğenmezsem ne oluyor?2021-05-10T15:30:43+03:00

Tekrar temizliyoruz. Çünkü önemli olan temizlemek değil, sizi memnun etmektir.

Hizmetimizi tamamladıktan sonra, sizinle birlikte kontrol amacıyla evi gezeriz. Yapılan işlemlerle ilgili sizi bilgilendiririz, temizliğimizle ilgili fikrinizi alırız. “İçinize sinmeyen bir şey var mı?” diye sorarız. Tekrar temizlememizi istediğiniz bir yer olup olmadığını öğreniriz. Buna  bağlı olarak gerekli düzeltmeleri yaparız.

Ev temizliği randevunuzu oluşturan müşteri temsilciniz kontroller sonrasında sizinle iletişime geçer. Hizmetimizin sizin açınızdan nasıl geçtiğini sorar ve memnuniyetinizi değerlendirir. Memnun kaldığınızı öğrendiğimizde hizmetimiz sona erer ve evinizden ayrılırız. Aksi halde hizmet süremiz bitmiş olsa bile, gerekli işlemleri yeniden yaparız ve sizi memnun etmeden evinizden ayrılmayız.

Çalışanlara nasıl güvenebilirim?2021-05-10T15:30:57+03:00

Dione Temizlik, bir pazar yeri veya bir aracı kurum değil, hizmet veren bir temizlik şirketidir. “Sisteme kayıtlı gündelikçilerle” değil, kendi bünyemizde kadrolu ve sigortalı olarak çalışan personellerimizle hizmet veriyoruz.

Personel seçerken onlarca adayı değerlendirmeye alıyoruz. Adli sicil kaydını, sektör deneyimini ve işe uygunluğunu titizlikle inceliyoruz. Kadromuzda bulunan temizlik personellerimizin her biri güvenilir, en az 5 yıl temizlik deneyimi olan ve işini severek yapan kişilerdir.

Temizliğe neler dahil?2021-05-10T15:30:31+03:00

Ev temizliğinde bize güvenen müşterilerimizi dinleyin.

Bizim için yaptıkları yorumlardan bazılarını sizinle paylaştık. Bizden ev temizliği hizmeti aldıktan sonra diğer temizlik şirketleri ile aramızda çok fark olduğunu söylüyorlar. Bazıları İzmir’ de en iyi ev temizliği şirketi olduğumuzu söylüyor.

Ev Temizliği Müşteri Yorumları

Kendi evlerini temizliyormuş gibi ilgili personel.. her seferinde nasıl böyle mükemmel olabiliyorlar anlamış değilim.. Ayrıca en son görevlendirilen Rümeysa Hanım ve Hülya Hanım işlerini yaparlarken çok özenliydiler. Tekrar tekrar herhangi bir eksik görüp görmediğimi sordular.. Memnuniyetime önem veriyorlardı. dione temizlikten vazgeçemiyoruz ☺️

Dione temizlik, Izmir’in en iyi temizlik şirketlerinden biri olmanın hakkını kesinlikle veriyor. Güvenilir, planlı-programlı, sistemli hizmet sunuyor. Hülya hanım ve Kader hanım (emeklerine sağlık) çok iyi iş çıkardılar. Her ayrıntı düşünülmüştü, köşe bucak pırıl pırıldı. Bu güleryüzlü, sorunsuz hizmet neticesinde bana sadece teşekkür etmek kalıyor

Çok temizlik şirketi ile çalıştım ilk kez bu kadar detaylı dip bucak temizlendi. Evimiz pırıl pırıl bundan sonra ki tek tercihim dione temizlik olacak 👏 ,Ipek, canan , Filiz hanımların ellerine sağlık işlerini titizlikle profosyonelce yaptılar 👍

Türkiye’nin açık ara en profesyonel şirketlerinden biri kesinlikle.Her ekip gerçekten profesyonel ve haza hanımefendi.Tavsiye ettiğim diğer arkadaşlarım da aynı fikirdeler.Bugün gelen Demet ve Hülya hanımın ekibi de cidden büyük özveriyle işlerini yaptılar.Yanlarında getirdikleri malzeme ve araçlar hem son model hem de markette bulunabilecek şeyler değil.Ev yeni taşınmış gibi pırıl pırıl.Sizinle yine çalışmak harikaydı,çok teşekkürler:)

başta Arzu hanım ve Rümeysa hanım olmak üzere Dione Temizlik’e çok teşekkür ediyorum.çaresiz kaldığım bir zamanda son dk aramama rağmen beni kırmayıp sanki imdadıma koştular.Seçil hanım büyük kolaylıklar sağladı. tam saatinde gelip bir dk bile oyalanmadan arı gibi çalıştılar sağolsunlar. bebekli olduğum için gösterdikleri özen beni çok mutlu etti. Arzu ve Rümeysa hanımın işlerinde ehil oldukları aşikar. evimizde bir kurt problemi vardı ve sanki nokta atışı yaptılar.bir anne olarak buharlı temizlik ile içim daha rahat etti. koltuk halı yatak heryer dezenfekte edildi.kendi evlerindeki özeni gösterdiler sağolsunlar.onları bulduğum için gerçekten mutluyum.gün sonunda Seçil hanımın arayıp memnuniyetimizi sorgulaması ise tam bir son vuruş oldu.herşey için sizlere çok teşekkür ediyorum

İlk mailime donus yaptiklarinda numaramiel eksik yazdigim icin numara talebi bildiren harika cumleli bir mail aldim.Daha sonra Secil hanim ile yaptigimiz telefon gorusmesinde ilk defa bir temizlik (İzmir icin) sirketinin kurumsalligina ,hitap sekline ve ciddiyetine hayran kaldim. Saat tam soyledikleri gibi 08.30 da evime giris yaptilar ki soz verilen saate sadakat cok nadir gorulur bu sektorde.Su an evimde temizlik devam ediyor ve calisan ekibin hitabina,hijyen anlayisina ve calisma azimlerine ve islerini gercekten severek yapmalarina hayran kaldim.Bence cok zor bir sektorde inanilmaz bir ekibiniz var.Gercekten cok tesekkur ederim.Cok cok cok gorusecegiz.

Önceki temizlik şirketi deneyimlerimin ardından ilk kez deneme amaçlı Dione Temizlik ‘ten hizmet aldım. Kullandıkları temizlik malzemeleri kaliteli, gönderdikleri personeller çok profesyoneldi. İyi bir oryantasyondan geçtiklerini önceki temizlik personeli deneyimlerime dayanarak rahatlıkla söyleyebilirim. Vaktinde işe başlayıp, işi bitirene kadar evden ayrılmadılar. Bunların yanısıra detaylı temizlikte kullandıkları buhar makinesi ile alınan sonuç beklentilerimin çok üstündeydi. Evden ayrılmadan önce yetkiliyi arayıp alınan hizmet hakkında bilgi aktarmamızı istemeleri de işi ne kadar ciddiye aldıklarının bir göstergesi. Hizmet almayı düşünen herkese tavsiye ederim.

Her insan gibi elbette bende başta tedirginlikle yaklaşmıştım. Fakat yaklaşık 3-4 aydır güvenle çalıştığım evimi tertemiz yapan firma. Demet hanım evimin ihtiyaçlarını artık benden daha iyi biliyor ve tüm hassasiyetiyle herşeyle ilgileniyor. Başta Demet hanım olmak üzere her aradığımda ulaşabildiğim istediğim gün için mutlaka müsaitlik yaratan Seçil hanıma da çok teşekkürler. Herkese güvenle tavsiye edebileceğim bir firma.

Go to Top