Profesyonel
Ev Temizliği

Evinde premium temizlik deneyimi yaşamak için ev temizliği ekibimizle tanış.

İzmir Ev Temizliği Hizmeti Dione Temizlik

Ev temizliği hakkında sıkça sorulanlar

En sık sorulan soruları yanıtladık. Cevapları incele ve evini nasıl temizleyeceğimizi öğren.

1. Temizliğe kaç kişi geliyor?

En az 2 kişi ile temizliyoruz. Böylece mükemmel bir iş birliği ile tüm zorlukların üstesinden geliyor, evindeki hiçbir detayı atlamıyoruz.

Evinin büyüklüğü ve ihtiyaçları doğrultusunda kişi sayısı belirliyoruz. Kusursuz bir temizlik için yeterli sayıda personel görevlendirmeyi önemsiyoruz.

2. Temizlik ne kadar sürüyor?

Tüm işler bitene kadar sürüyor. Çünkü saat odaklı değil memnuniyet odaklı çalışıyoruz. Söz verdiğimiz tüm işleri kusursuz bir şekilde tamamlayıp onayını almadan evinden ayrılmıyoruz.

Saat vermek gerekirse; genellikle 9:00 – 17:00 aralığında temizliği bitiriyoruz.

3. Malzemeleri kim temin ediyor?

Temizlik malzemelerini yanımızda getiriyoruz. Böylece malzeme hazırlığı yapmana gerek kalmıyor. Profesyonel malzeme ve makinelerle mükemmel bir sonuç bırakıyoruz.

Kullandıklarımız;

  • Deterjanlar: Yüzey temizleyici, kireç ve pas sökücü, ağır kir ve yağ çözücü, mekanik temizleyici krem, fayans ve derz temizleyici, çamaşır suyu, cam silme sıvısı, arap sabunu.
  • Gereçler: Mikrofiber bez, hijyenik tek kullanımlık bez, temizlik süngeri, ovma teli, temizlik fırçası, temizlik kovası, cam jileti, cam çekpası, cam pelüşü, uzatma aparatı, merdiven.
  • Makineler: Buhar makinesi, elektrikli süpürge.

4. Temizliği beğenmezsem ne oluyor?

Beğenmezsen bir daha temizliyoruz. Çünkü memnuniyetin için çalışıyoruz.

Temizlik bitince seninle birlikte evi kontrol ediyoruz. Yaptığımız işlemlerle ilgili seni bilgilendiriyor, “İçinize sinmeyen bir şey var mı?” diye soruyoruz. Beğenmediğin veya tekrar temizlenmesini istediğin bir yer varsa tekrar temizliyoruz.

Son olarak müşteri temsilcimiz seninle iletişime geçiyor, memnuniyetini teyit edip onayını aldıktan sonra hizmeti sonlandırıyor.

5. Buharlı temizlik yapılıyor mu?

Evet. Yoğun kirleri ve yerleşmiş kalıntıları çözmede buharın gücünden yararlanıyoruz. Üstelik buharın yüksek sıcaklığı sayesinde, uygulanan yüzeylerdeki bakteri ve virüsleri %99 oranında yok ediyoruz. Böylece tam anlamıyla hijyen sağlıyoruz.

6. Çalışanlara nasıl güvenebilirim?

Gönül rahatlığıyla evini bize emanet edebilirsin. “Sisteme kayıtlı gündelik temizlikçi” yönlendiren bir firma değiliz. Bünyemizde sigortalı olarak çalışan personellerimizle temizlik hizmeti veriyoruz.

Personel seçerken onlarca adayın adli sicil kaydını, temizlik referansını, sektör tecrübesini ve işe uygunluğunu inceliyoruz. En güvenilir ve en tecrübeli olanları kadromuza alıyoruz. Kadromuzdaki temizlik personellerimizin her biri en az 5 yıl ev temizliği deneyimi olan kişilerdir.

7. Evde olmam gerekiyor mu?

Hayır. Bize kapıyı açman veya anahtar bırakman yeterli. Temizlik süresince evde olup olmaman bizim için sorun değil.

8. Çalışanların öğle yemeğini kim karşılıyor?

Çalışanlarımızın öğle yemeğini biz karşılıyoruz. Çünkü senin zahmet etmeni asla istemiyoruz.

9. Ev temizliğine neler dahil?

İçeriğini görmek istediğin temizlik hizmetimizi seç.

Ev temizliği yorumları

Ev temizliği için bize güvenen bazı müşterilerimizin yorumlarına göz at.

Ev Temizliği Müşteri Yorumları