Profesyonel Ev Temizliği

Evinizde premium temizlik deneyimi yaşamak için ev temizliği ekibimizle tanışın.

Hemen Teklif Alın
Daha Fazla Bilgi İçin Kaydırın
Dione Temizlik Ev Temizliği

Ev temizliği hizmet süreci

Bizden ev temizliği hizmeti alırken yaşayacağınız deneyimi adım adım anlattık. Hizmet talebinde bulunduğunuz andan itibaren memnuniyetinize kadar geçen süreçte neler olduğunu inceleyin.

Arayarak veya online teklif formu doldurarak ev temizliği hizmet talebinizi bize bildirirsiniz.

Müşteri hizmet yetkilimiz, istek ve ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak ev temizliği hizmet talebiniz
doğrultusunda teklif verir. Yapılacak işlemler, uygun randevu tarihleri ve firmamız hakkında sizi bilgilendirir.
Uygun randevu tarihleri arasından bir tarih seçersiniz ve ev temizliği randevu kaydınızı oluştururuz.

Evinizin temizlik ihtiyaçları ve sizin istekleriniz doğrultusunda bir planlama yaparız. Kaç personel ile hizmet verileceğini, hangi malzeme ve ekipmanlar ile çalışılacağını, ne kadar sürede teslim edileceğini tespit eder; yapılacak işlemler için bir hizmet reçetesi hazırlarız.

Randevu günü ve saati geldiğinde, eviniz için görevlendirdiğimiz temizlik personellerimizi ve ekipmanlarımızı adresinize ulaştırırız. Temizlik personellerimiz, size özel hazırlanmış ev temizliği reçetesi doğrultusunda ve planlanan süre içerisinde temizlik hizmetini gerçekleştirir.

Hizmet reçetesinde belirtilen tüm işlemleri tamamladıktan sonra sizinle birlikte evi gezeriz. Yapılan işlemlerle ilgili sizi bilgilendiririz. Bu esnada fikirlerinizi ve yorumlarınızı duymak isteriz. Beğenmediğiniz ya da “içinize sinmeyen bir şey var mı? diye size sorarız. Tekrar yapılmasını istediğiniz bir şey varsa hiç tereddüt etmeden bunu bize söylemenizi isteriz. Buna bağlı olarak gerekli revize işlemlerini de yapıp evinizi size teslim ederiz.

Teslimatın ardından evinizden ayrılmadan önce, randevunuzu oluşturan müşteri hizmet yetkilimiz sizinle iletişime geçer. Temizlik hizmetimizin sizin açınızdan nasıl geçtiğini sorar ve memnuniyetinizi değerlendirir. Memnun kaldığınızı öğrendiğimizde hizmetimiz sona erer. Aksi halde, hizmet süremiz bitmiş olsa bile, gerekli işlemleri yeniden yaparız.

ipucu

İpucu

“İçinize sinmeyen bir şey var mı?”

Her hizmetin sonunda müşterilerimize bunu sorarız. Böylece olası bir memnuniyetsizlik durumunda anında müdahale ederiz ve müşteri memnuniyetini garantileriz.

Personel sayısı

Personel Sayısı

Ev Temizliği hizmetimizi en az 2 temizlik personeli ile gerçekleştiriyoruz. Böylece mükemmel bir iş birliği ile tüm zorlukların üstesinden geliyor, evinizdeki hiçbir detayı atlamıyoruz.

Bununla beraber, bazı hizmetlerde 2 personelden fazlası da gerekebilir. Ev temizliği hizmetiniz için gerekli personel sayısını, sizden aldığımız bilgiler ışında tespit ediyoruz. Hizmetimizi sağlıklı bir şekilde gerçekleştirebilmek için yeterli sayıda personel görevlendirmeyi fazlasıyla önemsiyoruz.

Ev temizliğinde kişi sayısını belirleyenler;
  • Metrekare

  • Oda sayısı

  • Ek bölümler

  • Ek işlemler

not

Not

Eviniz çok küçük veya yapılacak işlem çok az olabilir. Bu durumda hizmetinize tek personel görevlendirmek yerine yarım gün temizlik seçeneklerimizi sunuyoruz. En az 2 personel ile hizmet vererek kalite standardımızdan ödün vermiyoruz.

Ev temizliği hizmet süresi

Hizmet Süresi

Ev temizliği hizmeti için yarım gün(4 saat) ve tam gün(8 saat) seçeneklerimiz mevcuttur. Hizmetinizin içeriğine veya kendi tercihinize göre yarım gün ya da tam gün temizlik hizmeti alabilirsiniz.

Kartın arkasını çevirmek için dokunun.

Yarım Gün | Sabah

09:00 - 13:00 (4 Saat)

Eşyalı evler için; 2+1, 3+1 ve 120 m² büyüklüğe kadar olan evlerde sadece genel temizlik,

1+1 ve 60 m² büyüklüğe kadar olan evlerde genel temizlik ve detaylı temizlik önerilir.

Boş evler için; 1+1 ve 60 m² büyüklüğe kadar olan evlerde önerilir.

Aksi halde 2 kişi yeterli gelmeyebilir ve kişi sayısı artırılabilir.

Yarım Gün | Öğleden Sonra

14:00 - 18:00 (4 Saat)

Eşyalı evler için; 2+1, 3+1 ve 120 m² büyüklüğe kadar olan evlerde sadece genel temizlik,

1+1 ve 60 m² büyüklüğe kadar olan evlerde genel temizlik ve detaylı temizlik önerilir.

Boş evler için; 1+1 ve 60 m² büyüklüğe kadar olan evlerde önerilir.

Aksi halde 2 kişi yeterli gelmeyebilir ve kişi sayısı artırılabilir.

Tam Gün

09:00 - 18:00 (8 + 1 Saat)

Eşyalı evler için; 3+1, 4+1 ve 150 m² büyüklüğe kadar olan evlerde sadece genel temizlik

2+1, 3+1 ve 120 m² büyüklüğe kadar olan evlerde genel temizlik ve detaylı temizlik önerilir.

Boş evler için; 2+1, 3+1 ve 120 m² büyüklüğe kadar olan evlerde önerilir.

Aksi halde 2 kişi yeterli gelmeyebilir ve kişi sayısı artırılabilir.

not

Not

Hizmet süremiz dolmuş olsa bile, reçetenizde yer alan tüm işlemleri tamamlamadan temizlik hizmetini sonlandırmıyoruz. Süre odaklı değil, memnuniyet odaklı çalışıyoruz.

Temizlik malzemeleri ve ekipmanları

Kusursuz bir ev temizliği için en önemli konulardan biri de kaliteli temizlik ürünleri ve profesyonel temizlik ekipmanlardır. Evinizde bulunan her bir materyal ve yapılacak olan her bir işlem, kendine uygun malzemeler gerektirir. Kaliteli bir hizmet için gerekli tüm malzemeleri yanımızda getiriyoruz.

ipucu

İpucu

Kendi temizlik malzemelerimizle çalıştığımız için, hizmet öncesinde malzeme temin etmeniz ve hazırlık yapmanız gerekmez. Böylece önemli bir masraftan ve zahmetten kurtulursunuz.

Ev temizliği hizmet içeriği

Ev temizliği hizmetimizin içeriği evinizin durumuna göre değişkenlik gösterir. Eşyalı evler ve boş evler birbirinden çok farklı temizlik gereksinimlerine sahiptir. Bu yüzden her ikisi için de farklı işlemler ve çözümler içeren hizmetlerimiz mevcuttur.

Ev temizliği hizmetlerimizi inceleyin.

Eşyalı Ev Temizliği

Eşyalı Ev Temizliği

Boş Ev Temizliği

Boş Ev Temizliği

Ev Dezenfeksiyon

Dezenfeksiyon

Ev temizliği’ nde bizi tercih eden müşterilerimizi dinleyin.

Bizim için yaptıkları yorumlardan bazılarını sizinle paylaştık. Bizden ev temizliği hizmeti aldıktan sonra diğer temizlik şirketleri ile aramızda çok fark olduğunu söylüyorlar. Bazıları İzmir’ de en iyi ev temizliği şirketi olduğumuzu söylüyor. Gördüğümüz kadarıyla sadece memnun kalmıyorlar, aynı zamanda bizi seviyorlar.

Ev Temizliği Müşteri Yorumları

Kendi evlerini temizliyormuş gibi ilgili personel.. her seferinde nasıl böyle mükemmel olabiliyorlar anlamış değilim.. Ayrıca en son görevlendirilen Rümeysa Hanım ve Hülya Hanım işlerini yaparlarken çok özenliydiler. Tekrar tekrar herhangi bir eksik görüp görmediğimi sordular.. Memnuniyetime önem veriyorlardı. dione temizlikten vazgeçemiyoruz ☺️

Yorumu görüntüleyin

İzmir’in en iyi temizlik firması olduğundan emin olabilirsiniz. Seçil hanım’ın yaklaşımı ve iş takibi som derece memnun edici. Ve özellikle Navit bey ve Hülya hanımı isterseniz %100 memnun kalırsınız. Yerleri elleriyle silen, camlarda bir toz tanesi bırakmayan, son derece güler yüzlü ve saygılılar. Navit bey son derece profesyonel. Dakikalar içinde son derece titiz ve harika bir temizlik yapıyor. Klimanın iç filtrelerine kadsr yıkamış ve buhar makinesi ilecamların ızgara aralarındaki kirleri çıkartıp elleriyle ilk gün ki haline getirdi. Belki ilk başta piyasanın biraz üstünde gibi gelebilir fiyatı ama asla öyle değil. Ve sizin kıyasladığınız fiyatlarda öyle bir sonuca vardıysanız şunu söyleyebilirim ki son derece hakediyorlar. Eğer temizlik firması gittikten sonra elinize bez alıp üstünden geçmek istemiyorsanız bu firmayı, Seçil hanım gibi harika bir yöneticinin son derece iyi iki çalışanı Navit bey ve Hülya hanımı istemeyi unutmayın.. 😊😊

Yorumu görüntüleyin

Çok temizlik şirketi ile çalıştım ilk kez bu kadar detaylı dip bucak temizlendi. Evimiz pırıl pırıl bundan sonra ki tek tercihim dione temizlik olacak 👏 ,Ipek, canan , Filiz hanımların ellerine sağlık işlerini titizlikle profosyonelce yaptılar 👍

Yorumu görüntüleyin

Türkiye’nin açık ara en profesyonel şirketlerinden biri kesinlikle.Her ekip gerçekten profesyonel ve haza hanımefendi.Tavsiye ettiğim diğer arkadaşlarım da aynı fikirdeler.Bugün gelen Demet ve Hülya hanımın ekibi de cidden büyük özveriyle işlerini yaptılar.Yanlarında getirdikleri malzeme ve araçlar hem son model hem de markette bulunabilecek şeyler değil.Ev yeni taşınmış gibi pırıl pırıl.Sizinle yine çalışmak harikaydı,çok teşekkürler:)

Yorumu görüntüleyin

başta Arzu hanım ve Rümeysa hanım olmak üzere Dione Temizlik’e çok teşekkür ediyorum.çaresiz kaldığım bir zamanda son dk aramama rağmen beni kırmayıp sanki imdadıma koştular.Seçil hanım büyük kolaylıklar sağladı. tam saatinde gelip bir dk bile oyalanmadan arı gibi çalıştılar sağolsunlar. bebekli olduğum için gösterdikleri özen beni çok mutlu etti. Arzu ve Rümeysa hanımın işlerinde ehil oldukları aşikar. evimizde bir kurt problemi vardı ve sanki nokta atışı yaptılar.bir anne olarak buharlı temizlik ile içim daha rahat etti. koltuk halı yatak heryer dezenfekte edildi.kendi evlerindeki özeni gösterdiler sağolsunlar.onları bulduğum için gerçekten mutluyum.gün sonunda Seçil hanımın arayıp memnuniyetimizi sorgulaması ise tam bir son vuruş oldu.herşey için sizlere çok teşekkür ediyorum

Yorumu görüntüleyin

İlk mailime donus yaptiklarinda numaramiel eksik yazdigim icin numara talebi bildiren harika cumleli bir mail aldim.Daha sonra Secil hanim ile yaptigimiz telefon gorusmesinde ilk defa bir temizlik (İzmir icin) sirketinin kurumsalligina ,hitap sekline ve ciddiyetine hayran kaldim. Saat tam soyledikleri gibi 08.30 da evime giris yaptilar ki soz verilen saate sadakat cok nadir gorulur bu sektorde.Su an evimde temizlik devam ediyor ve calisan ekibin hitabina,hijyen anlayisina ve calisma azimlerine ve islerini gercekten severek yapmalarina hayran kaldim.Bence cok zor bir sektorde inanilmaz bir ekibiniz var.Gercekten cok tesekkur ederim.Cok cok cok gorusecegiz.

Yorumu görüntüleyin

Önceki temizlik şirketi deneyimlerimin ardından ilk kez deneme amaçlı Dione Temizlik ‘ten hizmet aldım. Kullandıkları temizlik malzemeleri kaliteli, gönderdikleri personeller çok profesyoneldi. İyi bir oryantasyondan geçtiklerini önceki temizlik personeli deneyimlerime dayanarak rahatlıkla söyleyebilirim. Vaktinde işe başlayıp, işi bitirene kadar evden ayrılmadılar. Bunların yanısıra detaylı temizlikte kullandıkları buhar makinesi ile alınan sonuç beklentilerimin çok üstündeydi. Evden ayrılmadan önce yetkiliyi arayıp alınan hizmet hakkında bilgi aktarmamızı istemeleri de işi ne kadar ciddiye aldıklarının bir göstergesi. Hizmet almayı düşünen herkese tavsiye ederim.

Yorumu görüntüleyin

Her insan gibi elbette bende başta tedirginlikle yaklaşmıştım. Fakat yaklaşık 3-4 aydır güvenle çalıştığım evimi tertemiz yapan firma. Demet hanım evimin ihtiyaçlarını artık benden daha iyi biliyor ve tüm hassasiyetiyle herşeyle ilgileniyor. Başta Demet hanım olmak üzere her aradığımda ulaşabildiğim istediğim gün için mutlaka müsaitlik yaratan Seçil hanıma da çok teşekkürler. Herkese güvenle tavsiye edebileceğim bir firma.

Yorumu görüntüleyin